Филм: недеља, 13.10.

12.00 Дечји анимирани филм Нико и пут ка звездама, режија: Мајкл Хегнер, Кари Јусонен (синхронизовано) 14.00 Кратки филмови: Нанороботи и роботи у медицини 16.00 Селекција кратких филмова са Робот филм фестивала 18.00 Документарни филм Изгубио сам посао, режија: Том Халат, Дејл Халат

Филм: субота, 12.10.

12.00 Дечји анимирани филм Нико и пут ка звездама, режија: Мајкл Хегнер, Кари Јусонен (синхронизовано) 14.00 Кратки филмови: Нанороботи и роботи у медицини 16.00 Селекција кратких филмова са Робот филм фестивала 18.00 Документарни филм Изгубио сам посао, режија: Том Халат, Дејл Халат

Филм: недеља, 07.10.

12.00 Дечји анимирани филм Робот Хинокио, режија: Такахико Акијама 14.00 Кратки филмови: Едукација у области роботике 15.00 TED talks: Лични роботи; Успон личних робота, Мојих 7 врста робота, Роботи који испољавају емоције, Ход Липсон прави самосвесне роботе 17.00 Селекција кратких филмова са Робот филм фестивала 18.00 Документарни филм Arduino, The Documentary, режија: Родриго Калво

Филм: субота, 06.10.

12.00 Дечји анимирани филм Робот Хинокио, режија: Такахико Акијама 14.00 Кратки филмови: Едукација у области роботике 15.00 TED talks: Лични роботи; Успон личних робота, Мојих 7 врста робота, Роботи који испољавају емоције, Ход Липсон прави самосвесне роботе 17.00 Селекција кратких филмова са Робот филм фестивала 18.00 Документарни филм Arduino, The Documentary, режија: Родриго Калво

Филм: уторак, 02.10.

17.00 TED Talks: Марс ровери: Чарлс Елчи о роверима на Марсу; кратки филм Moonrush, режија: Џонатан Минард 21.00 TED Talks: Лични роботи; Успон личних робота, Мојих 7 врста робота, Роботи који испољавају емоције, Ход Липсон прави самосвесне роботе

Филм: понедељак, 01.10.

17.00 TED Talks: Лични роботи; Успон личних робота, Мојих 7 врста робота, Роботи који испољавају емоције, Ход Липсон прави самосвесне роботе 21.00 Документарни филм Killer Robots: Robogames, Дискавери канал

Филм: недеља, 30.09.

12.00 Дечји анимирани филм Wall-e, режија: Ендрју Стентон 14.00 TED Talks: Скривени свет паковања кутија (12’), Роботи који лете… И сарађују (17’), кратки Bio-inspiring flying robots (3’) 15.00 Документарни филм Killer Robots: Robogames, Дискавери канал 16.00 Селекција кратких филмова са Робот филм фестивала 18.00 Играни филм Аутостоперски водич кроз галаксију, режија: Гарт Џенингс

Филм: субота, 29.09.

12.00 Дечји анимирани филм Wall-e, режија: Ендрју Стентон 14.00 TED Talks: Скривени свет паковања кутија (12’), Роботи који лете… И сарађују (17’), кратки Bio-inspiring flying robots (3’) 15.00 Документарни филм Killer Robots: Robogames, Дискавери канал 16.00 Селекција кратких филмова са Робот филм фестивала 18.00 Играни филм Аутостоперски водич кроз галаксију, режија: Гарт Џенингс