Филмски програм

  • Уторак, 25.09.
  • 16.00 Играни филм Аутостоперски водич кроз галаксију, режија: Гарт Џенингс
  • Среда, 26.09.
  • 12.00 Играни филм Аутостоперски водич кроз галаксију, режија: Гарт Џенингс
  • 18.00 Дечји анимирани филм Wall-e, режија: Ендрју Стентон
  • Четвртак, 27.09.
  • 17.00 Селекција кратких филмова са Робот филм фестивала
  • 21.00 Дечји анимирани филм Wall-e, режија: Ендрју Стентон
  • Петак, 28.09.
  • 17.00 Документарни филм Killer Robots: Robogames, Дискавери канал
  • 21.00 Селекција кратких филмова са Робот филм фестивала
  • Субота, 29.09. Недеља, 30.09.
  • 12.00 Дечји анимирани филм Wall-e, режија: Ендрју Стентон
  • 14.00 TED Talks: Скривени свет паковања кутија (12’), Роботи који лете… И сарађују (17’), кратки Bio-inspiring flying robots (3’)
  • 15.00 Документарни филм Killer Robots: Robogames, Дискавери канал
  • 16.00 Селекција кратких филмова са Робот филм фестивала
  • 18.00 Играни филм Аутостоперски водич кроз галаксију, режија: Гарт Џенингс
  • понедељак, 01.10.
  • 17.00 TED Talks: Лични роботи; Успон личних робота, Мојих 7 врста робота, Роботи који испољавају емоције, Ход Липсон прави самосвесне роботе
  • 21.00 Документарни филм Killer Robots: Robogames, Дискавери канал
  • Уторак, 02.10.
  • 17.00 TED Talks: Марс ровери: Чарлс Елчи о роверима на Марсу; кратки филм Moonrush, режија: Џонатан Минард
  • 21.00 TED Talks: Лични роботи; Успон личних робота, Мојих 7 врста робота, Роботи који испољавају емоције, Ход Липсон прави самосвесне роботе
  • Среда, 03.10.
  • 17.00 Кратки филмови: Едукација у области роботике
  • 21.00 TED Talks: Марс ровери: Чарлс Елчи о роверима на Марсу; кратки филм Moonrush, режија: Џонатан Минард
  • Четвртак, 04.10.
  • 17.00 Селекција кратких филмова са Робот филм фестивала
  • 21.00 Кратки филмови: Едукација у области роботике
  • Петак, 05.10.
  • 17.00 Документарни филм Arduino, The Documentary, режија: Родриго Калво
  • 21.00 Селекција кратких филмова са Робот филм фестивала
  • Субота, 06.10. Недеља, 06.10.
  • 12.00 Дечји анимирани филм Робот Хинокио, режија: Такахико Акијама
  • 14.00 Кратки филмови: Едукација у области роботике
  • 15.00 TED talks: Лични роботи; Успон личних робота, Мојих 7 врста робота, Роботи који испољавају емоције, Ход Липсон прави самосвесне роботе
  • 17.00 Селекција кратких филмова са Робот филм фестивала
  • 18.00 Документарни филм Arduino, The Documentary, режија: Родриго Калво
  • понедељак, 08.10.
  • 16.00 Дечји анимирани филм Нико и пут ка звездама, режија: Мајкл Хегнер, Кари Јусонен (синхронизовано)
  • 21.00 Документарни филм Arduino, The Documentary, режија: Родриго Калво
  • Уторак, 09.10.
  • 20.30 Дечји анимирани филм Нико и пут ка звездама, режија: Мајкл Хегнер, Кари Јусонен (синхронизовано)
  • Среда, 10.10.
  • 17.00 Кратки филмови: Нанороботи и роботи у медицини
  • 21.00 Радио Галаксија уживо
  • Четвртак, 11.10.
  • 17.00 Селекција кратких филмова са Робот филм фестивала
  • 21.00 Кратки филмови: Нанороботи и роботи у медицини
  • Петак, 11.10.
  • 17.00 Документарни филм Изгубио сам посао, режија: Том Халат, Дејл Халат
  • 21.00 Селекција кратких филмова са Робот филм фестивала
  • Субота, 12.10. Недеља, 12.10.
  • 12.00 Дечји анимирани филм Нико и пут ка звездама, режија: Мајкл Хегнер, Кари Јусонен (синхронизовано)
  • 14.00 Кратки филмови: Нанороботи и роботи у медицини
  • 16.00 Селекција кратких филмова са Робот филм фестивала
  • 18.00 Документарни филм Изгубио сам посао, режија: Том Халат, Дејл Халат